DENEYİM

GIDA VE PERAKENDE

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
30.08.2023

Gıda Projelerinin Vaz Geçilmez Markası Pratik iletişimden Merhaba!

Size lezzetin ve besin değerinin mükemmel uyumunu sunmak için buradayız! Gıda sektöründe uzmanlaşmış çağrı merkezimiz olarak, damak tadınıza hitap edecek ve her türlü sorununuza çözüm üretmen için heyecanla bekliyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, gıda dünyasındaki ihtiyaçlarınızı anlayıp en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Restoran açılış saatlerinden önce mesaimizi başlatıp restoranların kapanışlarından sonra da desteğimizi uzman ekip kadromuzla devam ettiriyoruz. Gıda projelerinin vaz geçilmez markası olan Pratik İletişim size yardımcı olmak için hazır ve nazır durumda.

Hizmetlerimiz

Ürün Destek Hattı: Ürün kalitesi, helal sertifikaları ve içerikleri ile ilgili ihtiyacınız olan bilgilere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sipariş Takibi: Çağrı merkezi, web sitesi ve tüm online sipariş kanallarından verilen siparişlerin takibi, teslimatı ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için buradayız.

Restoran Destek Hattı: Sipariş kanalı neresi olursa olsun restoranlara destek için uzman kadromuzla birlikte restoran destek hattının diğer ucundayız.

Şikayet ve İade İşlemleri: Memnuniyetsizlik durumunda çözüm için hızlı bir şekilde harekete geçiyoruz. Şikayetlerinizi anında ela alırken, iade ve değişim işlemlerinizde sizi destekliyoruz.

Kampanya ve Promosyon Bilgileri: En son kampanyalarınızı ve özel indirimlerinizi tüm sipariş kanallarından takip ederek uzman kadromuzla tüm reklamlarda yanınızdayız.

 

Neden Biz?

  • Deneyimli ve uzman ekimizle size en iyi hizmeti sunuyoruz.
  • Hızlı ve etkili çözümlerimizle zamanınızı önemsiyoruz.
  • Güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşımımızla size özel hissettiriyoruz.
  • Gıda dünyasındaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapsamlı bir bilgi birikimine sahibiz.

Gıda projelerinin vaz geçilmez markası Pratik iletişim bir gıda tutkunu olarak, sizinle gıda hakkında her şeyi paylaşmak ve en iyi deneyimi yaşatmak için sabırsızlanıyor. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizi arayın ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkın!